< Mity i fakty o biurach podróży - El Mirador Biuro Podróży

Mity i fakty o biurach podróży

Szybciej i pewnie taniej jak zrobię to bez pomocy biura

Przynależność do sieci turystycznej, referencje i certyfikaty pozwalają nam zaplanować wymarzone wakacje dla klientów w ramach ich budżetu i z wieloma gwarancjami.

Wszystkim osobom, które korzystają z porównywarek turystycznych i internetowych biur podróży, trudno sobie wyobrazić, że tradycyjne biuro podróży będzie w stanie zaoferować te same stawki lub rabaty.

Nie ma znaczenia czy kupię bezpośrednio na stronie internetowej organizatora czy w biurze podróży, gdzie cena jest ta sama.

Różnica polega na tym, że biuro podróży może poinformować Cię o wszystkim, co na pierwszy rzut oka nie jest jasne przy rezerwacji przez internet, dzięki czemu możesz podjąć bardziej świadomą decyzję. Zapewniamy również telefon alarmowy 24/7 dla wszystkich podróżujących.

Warto poprosić o pomoc biura podróży tylko na dalsze wyjazdy lub wyjazdy grupowe.

Co by było, gdybyś zarezerwował wycieczkę do Europy w sierpniu i odkrył, że większość miejsc turystycznych i lokalnych restauracji jest zamknięta na święta lub z powodu jakiegoś lokalnego wydarzenia? Co z lokalnymi zasadami które obowiązują również przyjezdnych? Biura podróży będą w stanie doradzić Ci najlepsze i najgorsze pory roku na odwiedzenie miejsc gdzie może padać przez cały pobyt, odradzić miejsca przepełnione masami turystów, hałasem i brudem, zorganizować transport do miejsca docelowego, znaleźć ukryte opłaty i zasady anulowania, poinformować o środkach sanitarnych, które należy wziąć pod uwagę…

Taniej jest kupować wszystko osobno, a nie w pakiecie z biura podróży

Gdy agencje sprzedają pakiety, zazwyczaj osiągają dla klienta niższą cenę końcową z kilku powodów. Z jednej strony agencje hurtowe mają dostęp do biletów lotniczych z lepszymi stawkami, których linie lotnicze nie podają do wiadomości publicznej i które mogą być używane tylko przez agencje sprzedające duże ilości i dopóki znajdują się w pakiecie, nigdy nie są sprzedawane luzem. Agencje hurtowe prowadzą również podobne negocjacje z hotelami i innymi dostawcami usług turystycznych.

Indywidualne oferty wakacyjne

Nie masz czasu na szukanie idealnej oferty wakacyjnej?
Skontaktuj się z nami w celu omówienia szczegółów, a znajdziemy ją dla Ciebie.

Partnerzy