Oferta indywidualna

Instrukcja obsługi maszyny do szycia podróży.

 1. Odpowiedz na poniższe pytania. Niestety jeszcze nie potrafimy czytać w myślach, dlatego im więcej nam powiesz o sobie i swoich pomysłach, tym większe zadowolenie z oferty leżącej jak ulał. Daj się ponieść fantazji, lubimy wymagających Klientów!
 2. Prześlij je do nas klikając „SZYJEMY!”
 3. Zrelaksuj się, podczas gdy my zajmiemy się przygotowaniem Twojego projektu wakacji. Gotową ofertę prześlemy na podany adres mailowy, oraz powiadomimy sms-em na wskazany numer.
 4. Rezerwacji dokonać można stacjonarnie w biurze podróży lub drogą mailową.
 5. Pora spełniać marzenia! Bon voyage!

  Wybór tkaniny

  Tkanina to baza. Marzysz o wypoczynku na plaży z koktajlem w ręku, śnią Ci się dzikie przygody w dżungli i street food na tajskich ulicach, jesteś fanem zdobywania szczytów, chcesz zwiedzić europejskie stolice czy spróbować sportów wodnych lub zimowych?
  Chcemy poznać Twoje priorytety! Opisz wizję swojej podróży.

  Wybór wzoru

  Płatki śniegu w Austrii, fale na Wyspach Kanaryjskich, tulipany w Holandii, papużki na Zanzibarze? Opowiedz nam o wzorze marzeń. Podaj konkretny hotel lub miejscowość, albo cały kraj czy kontynent! Nie możesz się zdecydować na jeden? Podaj wszystkie kierunki, które zechcesz!

  Wybór dodatków

  Lamówki. Miejsce wylotu. Latamy ze wszystkich lotnisk świata, z dowolną ilością przesiadek oraz stopów w różnych częściach świata.

  Kieszonki. Preferowana opcja wyżywienia.

  Omówienie kroju

  Ile materiału tniemy? Jak długo ma trwać Twoja podróż. Podaj orientacyjną ilość dni/noclegów oraz termin.

  Prosta elegancja czy mediolański wybieg? Jaki maksymalny budżet zakładasz na osobę/rodzinę?

  Ile kreacji? Podaj liczbę osób podróżujących. Jeśli to osoby niepełnoletnie podaj ich daty urodzenia.

  Zdjęcie miary

  Imię i nazwisko

  Miasto

  Numer telefonu

  Adres e-mail

  Życzenia specjalne

  Czy masz jakieś specjalne życzenia lub uwagi?

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Piotra Flodrowskiego, działającego pod firmą PUH El Mirador – Flodrowski Piotr, ul. Kardynała Stefana Wyszyńskiego 28, 42-612 Tarnowskie Góry, NIP: 6530009785, dla celów działań marketingowych, w tym promowania produktów i usług przy użyciu telekomunikacyjnych urządzeń końcowych, automatycznych systemów wywołujących i środków komunikacji elektronicznej. Mam świadomość, że niniejsza zgoda jest dobrowolna i może być w dowolnym momencie przeze mnie wycofana, co nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

  Wyrażam zgodę na przesyłanie mi przez Piotra Flodrowskiego, działającego pod firmą PUH El Mirador – Flodrowski Piotr, ul. Kardynała Stefana Wyszyńskiego 28, 42-612 Tarnowskie Góry, NIP: 6530009785, informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną (t.j.: Dz. U. z 2017 r., poz. 1219 z późn. zm.) w formie wiadomości e-mail skierowanych na moją skrzynkę poczty elektronicznej oraz na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów prowadzonych w stosunku do mnie działań marketingowych, w tym marketingu bezpośredniego, zgodnie z art. 172 ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. Prawo telekomunikacyjne (t.j.: Dz. U. z 2017 r., poz. 1907 z późn. zm.). Mam świadomość, że niniejsza zgoda jest dobrowolna i może być w dowolnym momencie przeze mnie wycofana.

  Partnerzy